VÍCE INFORMACÍ O PRODUKTU GR-7 PROTI ŠEDINÁM

Snadné použití a rychlý efekt!

Snadné použití a rychlý efekt!

GR-7 se používá ve dvou fázích:

První fáze – návrat k barvě.

Návrat k přirozené barvě vlasů může trvat 7 až 21 dní v závislosti na individuální struktuře a stavu vlasů a tloušťce kůže. V prvních 7 dnech GR-7 používáme dvakrát denně, nejlépe ráno a večer. Před každým použitím nezapomeňte produkt řádně protřepat. Tonikum se aplikuje přímo na pokožku hlavy a jemnou masáží vtírá tak, aby produkt pronikl co nejlépe do vlasových cibulek. V této době si myjte vlasy pokud možno max. co 3 dny a to proto, aby GR-7 měl možnost optimálně působit. Po dosažení původní barvy vlasů aplikujte tonikum GR-7 jednou až dvakrát týdně večer. 

Druhá fáze – udržení barvy.

Po návratu vaši původní barvy vlasů a pro zachování efektu používejte GR-7 Professional jednou nebo dle potřeby dvakrát týdně. Doporučujeme vlasy umývat nejdříve 8 hodin po aplikaci tonika. GR-7 je nejlépe aplikovat večer a hlavu si umýt teprve následující den ráno.

Během aplikace a pro vyšší účinnost přípravku se doporučuje: snížit spotřebu kávy, alkoholu a také cigaret.

V případě barvených vlasů počkejte na 1 - 2 cm odrůstu.

Účinky přípravku závisí na struktuře a stavu vlasů. GR-7 Professional pracuje postupně, změny probíhají přirozeně.

Před každým použitím je nutné dobře protřepat lahvičku a promíchat obsah. Tonikum by se mělo aplikovat na suchou pokožku hlavy (nikoli vlasy!). Bezprostředně po aplikaci vlasy nemyjte. 

Přípravek není testován na zvířatech. Nedoporučuje se používat u dětí. Tonikum není určeno k pití. Nemůže být kombinován s barvou nebo jinými barvícími přípravky. Skladujte při pokojové teplotě.

Jak správně GR-7 používat

Revoluční změna vzhledu!

Revoluční změna vzhledu!

Přípravek mění vlasy přirozeným způsobem, aktivně stimuluje tvorbu melaninu ve vlasových folikulech.

Mikroskopická vyšetření provedená v únoru 2017 potvrzují, že pacient po dvou měsících používání přípravku získal zpět svoji přirozenou barvu vlasů. Na přiložené fotografii je viditelný vlasový folikul s vlasovým podložím. Vlasy jsou zdravé ve viditelné fázi růstu anagenu. Vlasový folikul a vlasová cibulka mají dostatečnou tloušťku a je také viditelný proces obnovy barevné matrice. Fotografie potvrzující výsledky studie byly provedeny pomocí mikroskopu.

Přirozený vzhled

Přirozený vzhled

Vlasy obarvené barvícími šampony nebo tradičními barvami mají jednotnou barvu po celé délce vlasů. Při použití GR-7 Professional je možné získat přirozené barvy v různých odstínech. Receptura založená převážně na bylinných extraktech, stimuluje proces tvorby melaninu. GR-7 se aplikuje přímo na pokožku hlavy. To má zásadní vliv, který lze zpozorovat již po týdnu aplikace, kdy šediny začínají měnit barvu a navrací se ke své přirozené barvě. Výrobek neobsahuje barvící směsi a jeho účinnost je založena pouze na správné výživě vlasů. Šediny se vlivem melaninu vrací do původní barvy již po několika dnech od začátku aplikace GR7. Tím, jak GR-7 Professional působí na produkci melaninu, je dosaženo přirozené barvy vlasů, což je v případě barvení a jiných pokusů jak zamaskovat šediny téměř nemožné.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení