Dárkový set GR-7 Proti šedinám + GR šampon pro podporu růstu vlasů a k obnově vlasového barviva

Dárkový set GR-7 Proti šedinám + GR šampon pro podporu růstu vlasů a k obnově vlasového barviva

Dárkové balení se skládá z 2 ks tonika GR-7, které je ideálním řešením proti šedinám a dokáže Vašim vlasům přírodní cestou navrátit pigment již během několika dnů. Set dále obsahuje GR šampon pro podporu růstu vlasů a k obnově vlasového barviva. Antistatický masážní hřeben MAGIC je vhodný pro všechny typy vlasů, zvláště pak pro suché, špatně rozčesatelné.

2.199 Kč s DPH

2.558 Kč s DPH Sleva 359 Kč

TONIKUM GR-7 Professional proti šedinám:

Produkt GR-7 je ideální řešení proti šedivění vlasů. Díky směsi bylin a dalších účinných látek se ve vlasových folikulech začne opět produkovat melanin, který je odpovědný za barvu vlasů. Pozitivní zpětná vazba spokojených uživatelů byla podpořena také odbornými laboratorními testy. GR-7 se skládá z přírodních složek a receptura je založená převážně na bylinných extraktech.

GR-7 Professional pracuje postupně, změny probíhají přirozeně. Tonikum se aplikuje na suchou pokožku hlavy (nikoli vlasy!).

GR ŠAMPON:

Naše vlasy přirozeně procházejí cykly vypadávání a dorůstání, ale jak dosáhneme určitého věku, je pravděpodobnější, že budou dorůstat slabší a šedivé. Pokud na to, stejně jako mnozí, nejste připraveni, budete hledat jednoduché řešení opětovného růstu zdravých a silných vlasů. GR šampon obsahuje řadu účinných složek pro podporu růstu vlasů a pro omezení jejich vypadávání. Používáním GR šamponu dochází k doplnění vlasové struktury narušené barvením, fénováním, slunečním zářením či stárnutím. Vlasy se zpevní, vrátí se jejich pružnost a lesk, netřepí se. Šampon obsahuje regenerační panthenol, lecithin, klíčkový olej s vitamíny B1, B2, B6 aj. Díky obsaženému tyrosinu pravidelným používáním dochází také k podpoře obnovy syntézy vlasového barviva. Mezi další nejznámější přítomné podpůrné a regenerační přísady patří inositol, biotin, niacin, arginin, kofein a adenosin.

ANTISTATICKÝ MASÁŽNÍ HŘEBEN MAGIC:
S antistatickým masážním hřebenem MAGIC je česání snadné a bez námahy. Lze jej používat na mokré i suché vlasy. Tento kartáč má kratší rukojeť, je skladný, a proto vhodný také do kabelky nebo cestování. Skvěle se hodí také pro děti.
Vlastnosti:
Netahá a nepoškozuje vlasová vlákna
Antistatický
Masíruje vlasovou pokožku
Zanechává vlasy lesklé, hladké a zdravě vypadající
Uvolňuje bolesti hlavy
Zmírňuje únavu a zlepšuje spánek
Podporuje metabolismus
Čistí meridiány a podporujte krevní oběh

Set obsahuje 2 x GR-7 proti šedinám + 1 x GR Šampon pro podporu růstu vlasů a k obnově vlasového barviva + 1 x hřeben MAGIC
Zabaleno v dárkovém balení.

Nový komentář

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení