Menu

Blog

Proč mají lidé šediny?

Proč mají lidé šediny?

Víte, proč mají lidé šedé vlasy? Následující informace poskytují komplexní pohled na různé faktory, které mohou přispět k šedivění vlasů.

Čtěte více
Jak posílit vlasy: Tipy pro zdravé a pevné vlasy

Jak posílit vlasy: Tipy pro zdravé a pevné vlasy

Krásné a zdravé vlasy jsou snem mnoha z nás. Pokud se snažíte dosáhnout plné a lesklé hřívy, je klíčové věnovat péči o své vlasy náležitou pozornost. Existuje mnoho faktorů, které ovlivňují zdraví vlasů, včetně genetiky, stravy, životního stylu a péče. Pokud jste se rozhodli posílit své vlasy a dosáhnout optimálního zdraví, zde je několik osvědčených tipů a doporučení.

Čtěte více
Co nejvíce poškozuje naše vlasy?

Co nejvíce poškozuje naše vlasy?

Mnohdy k tomu dochází, aniž bychom to vůbec tušili. S příchodem chladného počasí začínají vycházet najevo „následky" léta – a to především na našich vlasech. Stále však ještě není pozdě na nápravu. Stačí se jenom zaměřit na to, co této koruně naší krásy nedělá vůbec dobře.

Čtěte více
Šedivé vlasy: barvit nebo ne?

Šedivé vlasy: barvit nebo ne?

Šedivé vlasy: Toto jsou 4 výhody, když je NEBARVÍME. Vlasy procházejí každou dekádu velkou změnou, ať už je to puberta, těhotenství nebo jen přirozený proces stárnutí. Jedním z nejnápadnějších přechodů je, když nám vlasy začnou šedivět. Každý, kdo se ocitl v tomto bodě, zná otázku: Mám nechat vlasy šedivé nebo je mám začít barvit? Máme čtyři důvody, proč vlasy raději nezačínat barvit.

Čtěte více
TIPY, JAK MŮŽETE URYCHLIT RŮST VLASŮ

TIPY, JAK MŮŽETE URYCHLIT RŮST VLASŮ

Pokud jste se nenarodili s vlasy jako Locika, pravděpodobně jste se sami sebe zeptali: "Jak rostou vlasy?" A obvykle následuje další (pravděpodobně důležitější dotaz): jak rostou vlasy rychleji? Vzhledem k rychlému světu, ve kterém žijeme, to dává smysl. Chceme instantní kávu, rychleschnoucí manikúru a chceme, aby naše vlasy rostly rychleji. Ale některé věci chtějí svůj čas a zahrnuje to také seznámení se s biologií vlasů. Pojďme se nyní podívat, co je třeba vědět o tom, jak vlasy rostou.

Čtěte více
Může dobrý šampon zastavit vypadávání vlasů?

Může dobrý šampon zastavit vypadávání vlasů?

Nikdo nechce řešit problém vypadávání vlasů. Avšak pro mnohé z nás je to nevyhnutelná součást způsobená stárnutím, zdravotními obtížemi, hormonálními změnami, nedostatkem živin, nebo je to zkrátka dáno našimi geny. Vzhledem k různorodosti příčin vypadávání vlasů neexistuje univerzální zázračný produkt, který by dokázal zastavit řídnutí vlasů. Přesto se na trhu nachází mnoho značek šamponů, které lákají zoufalé jedince s tenčícími a zmenšujícími se vlasy, čekající na příležitost, aby se uchýlili k jejich úžasnému přípravku proti vypadávání vlasů a tvrdili, že jim vrátí jejich plné a lesklé vlasy.

Čtěte více

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Zavřít
Zavřít