Menu

Jakou barvu na šediny? Nejlépe Vaši vlastní!

Kolik nervů nás stojí procházet labyrintem regálů s vlasovými barvivy. Bude mi tato barva vyhovovat? Bude účinně zakrývat šediny? Jak rychle se barva vymyje? Desítky nejistot, takže otázkou je, zda máme jiné možnosti než barvení šedin .. Existují dvě odpovědi - naučit se žít se šedinami nebo sáhnout po přírodních přípravcích, které vyživují vlasové cibulky látkami, které nejenže zabraňují dalšímu šedivění, ale dokonce umí šedinám navrátit jejich původní barvu.

Jakou barvu na šediny? Nejlépe Vaši vlastní!

Abychom dobře vysvětlili efekt produktu GR-7 Professional proti šedinám a obnovu původní barvy vlasů, museli jsme se trochu pověnovat biologii. Ukazuje se, že hlavním viníkem odpovědným za šedivění vlasů je melanin. Jeho nedostatek je způsoben geneticky, jestliže jsme geneticky zatíženi šedivěním, existuje velké riziko, že se nám šediny objeví ještě před třicítkou. Nedostatek melaninu může také vyplynout ze špatného životního stylu - šedé vlasy se pravděpodobně objeví u lidí, kteří jsou unavení a stresovaní, kteří se špatně stravují a mají sklony ke stimulantům.

Obnovte svou přirozenou barvu vlasů pomocí přípravku GR-7 Professional

Mezi produkty na šedé vlasy je GR-7 Professional velmi revoluční agent. Receptura založená převážně na bylinných extraktech, stimuluje proces tvorby melaninu. GR-7 Professional se aplikuje přímo na pokožku hlavy. To má na náš organismus zásadní vliv, který je možné zpozorovat již po týdnu až dvou aplikace, kdy šedé vlasy začínají měnit barvu a navrací se ke své přirozené barvě.

GR-7 proti šedinám je zcela bezpečný přípravek. Mezinárodní testovací laboratoř EUROFINS potvrdila účinnost tohoto produktu. Během testů nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky nebo alergické reakce. Aplikační kůra přípravkem GR-7 Professional obvykle trvá asi měsíc, s viditelným účinkem již po týdnu. Nicméně to není pravidlo - upozorňuje výrobce GR-7 Professional. Zastavení šedivění a zvrácení tohoto procesu je odlišná u každého jednotlivce. Záleží na tloušťce kůže pokožky hlavy, a také na tom, jak jsou vlasy silné a také na jejich přirozené barvě.

Barvení je proto jen v poloviční řešení v boji proti šedivým vlasům. Otázka, která barva je pro zakrytí šedin vhodná, se zdá být z tohoto důvodu nesprávná, když jsou na trhu k dispozici produkty, které bojují proti příčině šedivění, jako je to v případě produktu GR-7 Professional.

 

Složení GR-7 proti šedinám

Zpět Vytisknout stránku
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Zavřít
Zavřít