Zpět

Je možné zbavit se šedin?

Přidáno: 10. 12. 2019 07:00:00 Počet shlédnutí: 776

10 Prosinec 2019

Prošedivělí lidé mohou své naděje pomalu začít směřovat nejen k holičům a kadeřníkům. Genetici z University College London totiž určili gen zodpovědný za šedivění vlasů. Nejvíce se vyskytuje u Evropanů a právě ty tudíž stříbřitá hříva zdobí nejčastěji.

Je možné zbavit se šedin?

IRF4 je gen, jenž podle nového zjištění vědců právě šedivění způsobuje. Ví se o něm už dlouho, konkrétně že hraje roli v tom, jakou mají lidské vlasy barvu. Teď ale vědci demaskovali jeho pravou podstatu. Ne že by z toho plynula nějaká úleva, zvlášť takhle u zrcadla, natož odpověď na věru zapeklitou civilizační otázku, jestli jsou šediny symbolem elegance a krásy, či naopak znamením stáří, a potažmo všech jeho neduhů včetně děsu asi největšího, tj. blízkosti smrti.

Věk a další faktory rozhodují, kdy gen IRF4 šedivění spustí. Šediny ve vlasech mohou pořádně potrápit, zvláště když se objevují už v mladém věku. Na vině může být samozřejmě i špatný způsob života jako kouření a hodně stresu. Jestli navíc máte problémy se štítnou žlázou nebo chudokrevností, i to jsou předpoklady pro předčasné šedivění.

Na vině může být ale i nedostatek vitaminů. Chcete-li šedivění zpomalit zařaďte do svého jídelníčku potraviny s vitaminem B12, neuškodí ani doplňovat v tabletkách vápník, křemík, zinek, hořčík, kyselinu pantotenovou nebo biotin. Pokud už však tyto změny nepomohou a šediny vás obtěžují, existuje dnes i jiné řešení než barvení či tónování, můžete vyzkoušet produkt GR-7 Professional na obnovu původní barvy vlasů, který je vhodný pro muže i ženy všech věkových kategorií.


Tonikum GR-7 proti šedinám obsahuje směs bylin a aktivních látek stimulujících vlasové cibulky k aktivaci produkce melaninu, jehož nedostatek je zodpovědný za ztrátu pigmentu. Produkt vlasy navíc i díky svému složení vyživuje, obsahuje biotin, inositol, extrakt z přesličky a lopuchu, což jsou pro silné a zdravé vlasy nepostradatelné složky. Po pár dnech aplikace tonika se budete moci těšit na první změny barvy šedin, po zhruba 3-4 týdenní aplikaci pak na svou původní barvu vlasů, kterou jste měli před šedivěním. Zní to pravděpodobně v tuto chvíli neuvěřitelně, ale pozitivní zpětná vazba mnoha spokojených uživatelů byla podpořena také odbornými laboratorními testy, které účinnost tonika GR-7 potvrzují.

Před a po GR7

 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení